Про безпеку праці під час експлуатації електроустановок говорили з працівниками ТЗОВ «АВТОКОНЦЕПТ»

 

05.08.2022

Інспектор Управління Держпраці у Волинській області організував інформаційно-роз’яснювальний захід із працівниками ТЗОВ «АВТОКОНЦЕПТ».

Під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів підбили підсумки роботи Управління Держпраці за минулий місяць та обговорили ключові напрямки роботи Управління на серпень

 

 

05.08.2022

 

Робочий тиждень в Управлінні Держпраці завершився оперативною нарадою. У ході якої керівники структурних підрозділів відзвітували про проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу за минулий місяць  та обговорили усі ключові напрямки роботи Управління на серпень.

У Ковелі фахівці Управління Держпраці у Волинській області спільно з соціальним партнерами інформують роботодавців та працівників про переваги задекларованої праці

 

05.08.2022

Інспектори праці спільно з соціальними партнерами наголошують роботодавцям та працівникам, що незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у різних сферах, але й створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, котрі забезпечують виконання взятих на себе зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників.

На Волині інспекторами праці проведено понад 2300 інформаційних відвідувань суб’єктів господарювання області

 

 

05.08.2022

З метою підвищення свідомості роботодавців щодо дотримання норм та вимог трудового законодавства, а також  зростання рівня  обізнаності населення про ризики, пов’язані з неофіційною працею, за минулий тиждень інспекторами Управління Держпраці поінформовано 340 суб’єктів господарювання щодо питань трудового законодавства в умовах воєнного стану.

Керівник та робітники ще одного підприємства отримали рекомендації щодо організації охорони та безпеки праці на виробництві

 

 

04.08.2022

Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний захід з керівником та робітниками підприємства , яке займається виробництвом виробів із пласмас.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області прийняв участь у зустрічі з підприємцями, які стали грантоотримувачами за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу»

 

 

04.08.2022

У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл за участі представників Управління Держпраці у Волинській області,  Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості та підприємців, які отримають гроші за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу».

На Волині роботодавців та працівників інформують про переваги задекларованої праці

 

 

 

04.08.2022

Інспектори Управління Держпраці у Волинській області в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» розповідають роботодавцям та працівникам закладів харчування про переваги задекларованої праці.