article placeholder

Чи потрібно отримувати дозвіл на експлуатацію технологічних транспортних засобів, якщо вони зареєстровані в територіальних органах Держпраці?

Відповідно до статті 21 Закону України “Про охорону праці” роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання...