Як створити сайт: на конструкторі або самому
Сайт — інструмент, який повинен приносити прибуток. Є три шляхи його створення: розробити самостійно, використовувати конструктор, замовити в агентстві або у фрілансерів. Порівняємо 3 способи створити сайт по 5 критеріям, розповімо, чому конструктори максимально економлять час, замовлення в агентстві забезпечує роботу без помилок, а самостійна розробка приносить знання.
Зі статті ви дізнаєтеся про плюси і мінуси всіх 3 способів створити сайт і зможете вибрати підходящий для себе варіант.
СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ВИТРАТИТИ ЧАСУ
Коли створюєш самостійно, дуже багато. Розробка сайтів Луцьк вимагає вивчити основи HTML, вибрати CMS і розібратися в адміністративній панелі, встановити і налаштувати шаблон, додати потрібні плагіни, налаштувати ЧПУ і розібратися в багатьох інших нюансах. Це дуже складно, якщо ви вперше стикаєтеся з сайтобудування і в принцип «не дружите» з технічними питаннями.
Зате в процесі створення сайту ви отримаєте нові знання. Їх можна використовувати в подальшому — наприклад, щоб перевіряти якість роботи виконавців: дизайнерів, SEO-фахівців, розробників.
«Мені потрібен був простий і недорогий спосіб створити сайт, тому що я сумнівалася, що ні закину його в перші місяць-два. З цієї причини я відмовилася від послуг агентств. Створення сайтів тут коштує пристойних грошей, а у мене не було впевненості, що я не витрачу їх даремно.
Робити сайт на конструкторі я не захотіла, тому що з точки зору SEO сайти на незалежних платформах типу Вордпресс просуваються краще. У найближчому майбутньому все одно збираюся замовляти професійний дизайн, верстку і адаптацію на Вордпресс »
Юлія Зима, копірайтер
Коли замовляєш в агентстві, трохи менше Але все одно багато. Потрібно знайти компанію, здзвонитися або зустрітися з менеджером, розповісти про свій бізнес, заповнити ТЗ — технічне завдання. А потім вносити правки або прийняти готовий результат. У різних агентствах на обговорення завдання йде від 2-3 годин до тижня.
Якщо вирішили замовляти сайт в агентстві або у фрілансерів, варто пам’ятати один нюанс: ви витрачаєте менше свого особистого часу, але результат буде готовий мінімум через тиждень. Наприклад, компанія «WebStudio» пише, що найпростіший інформаційний сайт займає 15-20 днів. Тобто ви витратите час зараз, а отримаєте сайт потім.
«На першому етапі розробки ми спільно з замовником з’ясовуємо цілі розробки сайту, обговорюємо способи їх досягнення і складаємо проект сайту. Це етап зазвичай займаємо мінімум 5 днів: потрібно провести кілька зустрічей, узгодити безліч моментів.
Деякі студії втрачають цей етап і відразу переходять до розробки. Така економія часу може привести до того, що буде створений даремний сайт, який не виконує завдання конкретної компанії.
Написання технічного завдання для сайту організації в середньому зажадає 3 днів, узгодження всіх технічних моментів і затвердження ТЗ зазвичай займає до 4 днів.
У підсумку перший етап робіт займає в середньому 12 днів »
Агентство ефективних рішень
Коли використовуєш конструктор, чуть-чуть. Вся робота ведеться в візуальному редакторі, не потрібно вивчати код і CMS, тому це швидше, ніж самостійна розробка. Також не потрібно писати і погоджувати ТЗ, розповідати комусь про завдання. Тому це швидше, ніж замовлення сайту в агентстві.
Наприклад, в нашому сервісі Ex-in можна створити сайт або Лендінгем з автопродажами без програмістів всього за 3 хвилини. На інших конструкторах — наприклад, на Tilda, Wix, Nethouse — можна запустити сайт за півгодини-годину. Це набагато швидше, ніж самому «колупатися» в коді і спілкуватися з фрілансерами, менеджерами агентств.
«Так як я працюю в сфері інтернет-маркетингу, зроблю сам на конструкторі, тому що:
безкоштовно;
швидко;
зроблю саме так, як мені потрібно;
зроблю краще, ніж 80% агентств»