Введено в експлуатацію чергову свердловину газового родовища

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у прийнятті в експлуатацію свердловини №102 Локачинського газового родовища. Було створено комісію, якою 8 серпня цього року підписано акт приймання-передачі підключеної свердловини.

Віталій Масловський, головний державний інспектор Управління, попередньо вивчив документацію та висловив зауваження щодо якості її підготовки. Стрийське виробничо будівельно-монтажне управління, яке здійснювало будівництво, усунуло виявлені технічні недоліки, що дало можливість прийняти рішення про введення в експлуатацію свердловини.

Довідково: пред’явлена до прийняття в експлуатацію споруда має такі основні показники: максимальний робочий тиск – 6.4 МПа, продуктивність – 10,0 тис. м3 в добу. Це двадцять четверта експлуатаційна свердловина Локачинського газового родовища. На сьогодні видобуток газу по родовищу становить 71 тис. м3 в добу (без врахування свердловини №102). З 2000 року, коли введено в експлуатацію першу свердловину, на родовищі добули 700 млн. м3 газу.