Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

3 березня 2016 року відбулося засідання організаційного комітету щодо підбиття підсумків конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який приходив з нагоди Дня охорони праці.

Цього року до Управління Держпраці у Волинській області надійшло 393 роботи, кожна з яких вражає авторським стилем та баченням дитиною зовсім «недитячих» питань охорони праці. Діти використовували для виконання своїх робіт олівці, олійні та акварельні фарби, гуаш.

Кращі малюнки незабаром можна буде побачити на виставці у фойє Управління Держпраці у Волинській області, за адресою м.Луцьк, вул.Кравчука, 22-В.

Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві в квітні 2016 року.

Переможців регіонального туру буде нагороджено грамотами та подарунками у кінці березня, про точну дату нагородження повідомимо пізніше на сайті Управління та на сторінці у соціальній мережі Facebook. Також з кожним з переможців зв’яжемося попередньо.

І нарешті пропонуємо вашій увазі переможців:

І група:

І місце – Бутеєць Станіслав Андрійович – «Головна безпека»

ІІ місце – Мовчан Ольга Олегівна – «Що успішно будувати – каску краще не знімати»

ІІІ місце – Опікан Роман Володимирович – «Будівництво»

ІІ група:

І місце – Клюй Дарина Сергіївна – «Безпека праці – щастя сім*ї»

ІІ місце – Полицяк Вікторія Вікторівна – «У нову хату – із здоровим татом»

ІІІ місце – Миронченко Анастасія Сергіївна – «Книга вчить як працю любить»

ІІІ група:

І місце – Косік Артем Анатолійович – «За безпечну працю»

ІІ місце – Сахнюк Вікторія Вікторівна – «Береженого Бог береже»

ІІІ місце – Власюк Маргарита Володимирівна – «Вивчай правила охорони праці»

Усім учасникам дякуємо за активну участь та творчі здібності. І хочемо нагадати, що головне не перемога, а участь, адже з кожним кроком у своєму житті, з кожною перемогою чи навіть поразкою ми піднімаємося на одну сходинку свого розвитку вверх.IMG_0975IMG_0977IMG_0976IMG_0972IMG_0973IMG_0974IMG_0969IMG_0970IMG_0971