Вихованці ДНЗ №36 «Калинка» у Луцьку ознайомилися з можливими ризиками різних професій

19 квітня в рамках підготовки та проведення Всесвітнього Дня охорони праці посадові особи Управління Держпраці у Волинській області спільно зі спеціалістами ДП «Волинський експертно-технічний центр Держпраці» провели заняття для вихованців дитячого навчального закладу №36 «Калинка» у Луцьку.

  

«Моя майбутня професія повинна бути безпечною» — під такою темою проведено захід, який має за мету розпочати процес виховання культури праці з дитячих років, тим паче, що цього року Всесвітній День охорони праці проходить під девізом «Захищене і здорове покоління».

Від Управління Держпраці у Волинській області був присутній заступник начальника  — голова організаційного комітету з нагоди проведення в області Дня охорони праці Ігор Кузьмінський, від Волинського ЕТЦ – спеціаліст Лариса Павловська.

Діти двох старших груп мали можливість ознайомитися з можливими професійними ризиками та небезпеками, з якими можуть зіткнутися у майбутній професійній діяльності.

У формі загадок, приказок та віршів вихованці садочка визначили небезпечні фактори таких професій, як будівельник, перукар, кухар, водій, пожежник і т.д.

  

На завершення заняття діти з задоволенням приміряли засоби індивідуального захисту, якими користуються люди різних професій. Найбільше малятам сподобалися діалектричні рукавиці, захисні окуляри та каски.