«Виходь на світло»! На Волині щоденно зростає кількість суб’єктів господарювання яким фахівці Управління Держпраці надають роз’яснення, щодо належного оформлення трудових відносин

Інспектори Управління Держпраці під час інформаційних заходів наголошують роботодавцям про те, що легалізація трудових відносин з працівниками розвиває їхній бізнес, покращує продуктивність праці та сприяє зміцненню економіки у такий нелегкий для країни час.

 

Посадовці розповідають працівникам про переваги офіційного працевлаштування, що гарантують право на гідні та безпечні умови праці, соціальні гарантії, зокрема, регулярну виплату заробітної плати на рівні не нижче мінімальної, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності та можливість захистити свої трудові права.

 

Фахівці Управління надають вичерпні відповіді на актуальні запитання щодо трудових відносин як роботодавцям, так і працівникам, пояснюють правила укладення трудового договору та роздають буклети з корисною інформацією.

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .