Виявлено 71 порушення вимог законодавства про державний ринковий нагляд

За 8 місяців 2021 року посадовими особами сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області на виконання Секторального плану державного ринкового нагляду на 2021 рік проведено 29 планових виїзних перевірок характеристик продукції щодо дотримання вимог законодавства про державний ринковий нагляд у розповсюджувачів продукції. Зокрема здійснено 16 перевірок за Технічним регламентом обладнання, що працює під тиском та 13 перевірок за Технічним регламентом безпеки машин.

За результатами проведених планових виїзних перевірок було виявлено 71 порушення вимог законодавства про державний ринковий нагляд та винесено відповідні  Рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів для усунення формальних невідповідностей.

Для порівняння, у 2020 році проведено 2 планові виїздні перевірки за Технічним регламентом обладнання, що працює під тиском та  Технічним регламентом безпеки машин без виявлених порушень вимог законодавства про державний ринковий нагляд.

За 8 місяців 2021 року розповсюджувачами без порушення встановлених термінів виконано 60 Рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та усунено всі формальні невідповідності у повному обсязі.

Під час кожної перевірки характеристик продукції  суб’єктам господарювання роз’яснюються їх обов’язки та відповідальність як розповсюджувачів, про можливість та необхідність взаємодії між усіма ланками у ланцюгу постачання  не лише для усунення порушень, але й для забезпечення відповідності такої продукції встановленим вимогам.