Волинське Управління Держпраці підписало угоду про співпрацю з обласним військовим комісаріатом

22 грудня 2016 року між Управлінням Держпраці у Волинській області та Волинським обласним військовим комісаріатом підписано угоду про співпрацю.

Основною метою підписання угоди є захист трудових прав громадян, які захищають цілісність та суверенітет держави.

  

«Вперше в Україні напрямки співпраці між органами Держпраці та комісаріатом визначено та обумовлено на офіційному рівні. Підписанню угоди передували переговори та конкретне визначення зобов’язань кожної сторони. З початку року до Управління звернулося 15 військовослужбовців, в тому числі учасників АТО, з проханням надання роз’яснень трудового законодавства та впливу на роботодавця в частині забезпечення виплати середньомісячного заробітку», — зауважив начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько.

Сторони домовились координувати свою діяльність і сприяти одна одній у реалізації повноважень і прав, визначених законодавством. Домовлено здійснювати обмін інформацією про стан додержання законодавства про працю, зайнятість та загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг, інших видів матеріального забезпечення військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, призваних на збори, з метою дотримання їх прав та гарантій, підвищення ефективності державного нагляду і громадського контролю згаданій сфері.

  

Заплановано спільно проводити наради, утворювати комісії та робочі групи, проводити наукові конференції, семінари, круглі столи, організовувати заходи з проведення днів дотримання законодавства про працю в частині прав призовників, військовослужбовців та військовозобов’язаних.

Також домовлено проводити спільну роз’яснювальну роботу щодо прав та гарантій згаданих категорій громадян, надавати роботодавцям і працівникам взаємоузгоджені консультації.