Волинь: на спільній нараді у Ковелі обговорили можливі шляхи підтримки релокованих підприємств та зміни в трудовому законодавсті

18 квітня в приміщенні Ковельської районної ради відбулася спільна нарада щодо можливих напрямків надання підтримки підприємствам, які переміщують свій бізнес на Волинь.

У нараді брали участь голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен та голови окремих територіальних громад Ковельського району Волинської області, а також фахівці Управління.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Ганя наголосила на тому, що фахівці Управління окрім інформаційної підтримки, також надають усю необхідну практичну та методичну допомогу релокованим підприємствам. Зокрема, акцентувала увагу присутніх на Програмі релокації підприємств у Волинській області, яку спільно затвердили Управління Держпраці, Волинська ОВА та Волинський обласний центр зайнятості.

Разом з тим, у ході наради обговорили зміни в трудовому законодавстві, які є актуальними в умовах сьогодення. Наталія Ганя зауважила, що 24 березня 2022 року набрав чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ, та акцентувала увагу присутніх на усіх нововведеннях в законодавстві.

В’ячеслав Шворак, Ольга Черен та голови ОТГ Ковельського району висловили готовність, у разі звернення суб’єктів господарювання щодо релокації підприємств, оперативно долучати до перемовин фахівців Управління Держпраці та сприяти подальшій співпраці.