Волинь: ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

Напередодні  Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається 28 квітня, в. о. начальника  відділу нагляду в гірничодобувній промисловості,  будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Леонідом Зубком було проведено круглий стіл на тему:«Культура охорони праці та шляхи зниження небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в галузях економіки в період дії  воєнного стану».

В засіданні взяли участь уповноважені трудових колективів з питань охорони праці підприємств області, зокрема: ТОВ «ЛУЦЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ»,  ПОСП ім. ІВАНА ФРАНКА,ПРАТ «ВОЛИНЬХОЛДІНГ»,  КП «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

Леонід Зубко зазначив, що в умовах воєнного стану працівники наражаються на постійні ризики у сфері охорони праці і допомогти у виявленні наявних проблем може у великій мірі зворотній зв’язок  між працівником та роботодавцем.

В свою чергу учасники засідання висловили свої міркування за необхідність продовжувати рухатись до створення сильної культури безпеки та здоров’я на всіх рівнях, знаючи при цьому, що право на безпечні та здорові умови праці  цінуються та заохочуються як керівництвом так і працівниками на робочому місці.

Учасники круглого столу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих працівників на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану.

Консультації та роз’яснення надаються:

— за тел. (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88,

— на сторінці Управління Держпраці у Фейсбук: https://www.facebook.com/volyn.dsp/

— на електронну пошту zvern@lutsk.dsp.gov.ua.