Волинь: про реалізацію проекту з надання допомоги релокованим підприємствам в ефірі телекомпанії «Аверс»

Про реалізацію проєкту з надання консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією переміщують свій бізнес до інших регіонів України, розповів телекомпанії «Аверс» начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк.

У межах реалізації проєкту всім підприємствам, що мають потребу і виявили бажання перемістити свій бізнес на територію Волинської області, фахівці Управління надають необхідний консультаційний супровід з широкого спектра питань: від оплати праці, звільнення, переведення, оголошення простою, обліку робочого часу до організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Олександр Козлюк наголосив, що консультаційна підтримка релокованим підприємствам надається спільно з Волинським обласним центром зайнятості та Волинської обласної військової адміністрації.

Детальніше за посиланням — https://www.youtube.com/watch?v=1tH_ZNdFxbc

Нагадуємо, що представники релокованих підприємств мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Волинській області, скориставшись зручними для них засобами комунікації.

Консультації та роз’яснення надаються:

— за тел. (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88,

— на сторінці Управління Держпраці у Фейсбук: https://www.facebook.com/volyn.dsp/

— на електронну пошту zvern@lutsk.dsp.gov.ua.