Відбувся семінар для працівників юридичних служб

Відбувся постійно діючий семінар для працівників юридичних служб органів державної влади, підприємств, установ та організацій Волинської області. Участь у семінарі брав Сергій Соколов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Волинській області.

Захід проведено за сприяння Головного територіального управління юстиції в області. Під час семінару розглянуто питання правового регулювання охорони праці та питання децентралізації повноважень органів юстиції в сфері державної реєстрації.

Сергій Соколов зосередив увагу присутніх на важливості правильного визначення посад робіт, на які приймається працівник. Розповів про проведення організаційних заходів забезпечення безпеки працівників (проведення медичних оглядів, навчання, стажування, інструктажів з питань охорони праці), ознайомлення та вручення працівникам необхідних документів, процедури зміни істотних умов трудового договору (зокрема, щодо призначення відповідальних осіб.

Окремо зосередив увагу присутніх на підставах, видах та процедурах притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення нормативно-правових актів з охорони праці.