Відбулося засідання колегії Волинського Управління Держпраці

3 березня 2016 року відбулося засідання колегії Управління Дерпраці у Волинській області, на якому були присутні члени колегії, особовий склад Управління.

Під час засідання було проаналізовано рівень виробничого травматизму в області, розглянуто матеріали спеціальних розслідувань нещасних випадків. Увагу присутніх звернули на показники: у 2015 році на підприємствах області травмовано 177 працівників, смертельні травми отримало 13 проти 6 за аналогічний період 2014 року. Ріст смертельного травматизму відмічено у галузі транспорту.

Окремо зупинилися на обставинах та причинах нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 15 січня цього року з лісорубом ДП «Колківський лісгосп» (Рудниківське лісництво). Технічні та психологічні причини настання нещасного випадку відсутні. Організаційними причинами є невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків та невикористання засобів індивідуального захисту через незабезпеченість ними. Колегією прийнято рішення щодо анулювання дозволу на виконання лісосічних робіт та трелювання лісу, отриманого ДП «Колківське ЛГ».

У ході колегії працівники Управління пройшли правове навчання щодо оформлення результатів перевірок підконтрольних підприємств в межах компетенції Управління. Окремо було розглянуто Методичні рекомендації щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державних службовців Управління

.IMG_0901IMG_0909IMG_0924