В рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці студенти коледжу прослухали лекцію

Студенти та викладацький склад Волинського коледжу національного університету харчових технологій прослухали лекцію на тему «Охорона праці», яку прочитав Сергій Соколов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Волинській області. Захід відбувся 12 квітня 2016 року в рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці, який, нагадаємо, відзначається 28 квітня.

На лекції були присутні студенти спеціальностей бухгалтерський облік, фінанси та кредит, комерційна діяльність.

Основною метою проведення лекції є привернення додаткової уваги суспільства, в даному випадку студентів, до забезпечення трудових прав громадян, у тому числі на безпечну працю.

Завідувач сектору юридичного забезпечення акцентував увагу присутніх на дотриманні законодавства про працю та основних вимогах нормативно-правових актів з охорони праці. Також поділився досвідом роботи та практичними навиками, надав роз’яснення щодо прав громадян на створення безпечних, нешкідливих та належних умов на робочих місцях. Надав присутнім рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів, звернув увагу на зміни у Кодексі законів про працю України.IMG_1091IMG_1097IMG_1094