В Управлінні Держпраці у Волинській області проведено День відкритих дверей

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 10 грудня в Управлінні Держпраці у Волинській області проведено день відкритих дверей.

Мета заходу — надання роз’яснювальної та консультативної допомоги працівникам підприємств, установ та організацій та суб’єктам господарювання області.

  

До Управління протягом дня приходили бажаючі поспілкуватися зі спеціалістами та отримати кваліфіковану інформаційно-консультативну допомогу. Загалом громадян області цікавили питання додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, питання додержання законодавства про охорону праці.

Відвідувачі цікавилися питаннями щодо особливостей та можливостей проведення навчання з питань охорони праці працівників інших підприємств у зв’язку зі змінами до Типового положення про навчання і перевірку знань з питань охорони праці. Також питанням необхідності укладення колективного договору на підприємстві.

Завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Сергій Соколов надав вичерпні відповіді на питання, які цікавили відвідувачів.