В інформаційно-консультативному пункті надали роз’яснення з охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області під час роботи в інформаційно-консультативному пункті в смт. Іваничі надали роз’яснення з питань охорони праці підприємцям району.

Консультації надавали представники Управління, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та Ківецівської районної державної адміністрації.

Зокрема, фізична особа – підприємець з села Грибовиця, який займається вирощуванням ягід, звернувся за роз’яснювальною допомогою до інформаційно-консультативного пункту.

Микола Ющук, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління, роз’яснив вимоги нормативно-правової бази з питань охорони праці. Зокрема, детальніше зупинився на питанні, яке безпосередньо цікавило підприємця. — отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Нагадаємо, що створення інформаційно-консультативних пунктів має на меті допомогти суб’єктам господарювання агропромислового виробництва та соціально-культурної сфери (особливо малим та середнім підприємствам) виконувати функції, передбачені статтею 13 Закону України «Про охорону праці», що сприяє поліпшенню культури безпечного виконання робіт у цих сферах.