Голова Держпраці Роман Чернега відвідав урочистий захід з нагоди відзначення 100-річчя Державної інспекції праці Литовської Республіки

Державна інспекція праці Литовської Республіки відзначила своє 100-річчя. Зважаючи на багаторічне співробітництво з Державною службою України з питань праці, на офіційний урочистий захід до Вільнюсу було запрошено Голову Держпраці Романа Чернегу.

У святкуванні ювілею інспекції праці Литовської Республіки також взяли участь представники відповідних структур Латвії, Естонії та Польщі.

Державна служба України з питань праці вже багато років співпрацює з іноземними колегами Литовської республіки та неодноразово мала можливість переймати досвід та практичні знання у представників аналогічної організації держави-члена Європейського Союзу.

Під час заходу Голова Держпраці Роман Чернега привітав колег зі 100-річним ювілеєм, подякував за багаторічну співпрацю та побажав їм професійних успіхів і вагомих трудових досягнень, висловив надію на майбутню плідну співпрацю в рамках Протоколу про співпрацю між Держпраці  та Державною інспекцією праці Литовської Республіки.

 Довідково

Державна інспекція праці Литовської Республіки була створена 16 червня 1919 року як Департамент інспекції праці при Міністерстві праці та соціального забезпечення,  проте згодом була передана Міністерству внутрішніх справ.  З 1940 до 1990 року функції охорони праці виконували різні урядові установи. З відновленням незалежності був створений Департамент безпеки праці, який згодом реорганізували у два органи Міністерства соціального призначення та праці: Державну інспекцію та службу технічного нагляду.

За інформацією Державної служби України з питань праці