Голова Держпраці України відвідав Волинь

27 липня 2016 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега з робочим візитом відвідав Волинську область.

Очільник Служби представив начальника Управління Держпраці у Волинській області Ростислава Стаська.

Також Роман Тарасович зустрівся із головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком. Обговорили питання легалізації заробітної плати та окреслили активні методи впливу на бізнес. Першочергове завдання це – співпраця бізнесу та державних структур. Як зазначив Голова Держпраці, період мораторію на проведення перевірок закінчився, час переходити до активних дій.

У рамках робочої поїздки Роман Чернега провів зустріч з колективом Управління Держпраці та ДП «Волинський експертно-технічний центр», наголосив на пріоритетних завданнях, які стоять перед Службою. Першочергове питання, це стан промислової безпеки та охорони праці на підприємствах регіону.

«Рівень травматизму на підприємствах Волинської області зріс вдвічі. Тому наголошую на якості проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків. Обов’язок інспектора виявити та попередити ризики, а також не допустити в майбутньому виникнення подібних нещасних випадків» — наголосив Голова відомства.

Особливу увагу Роман Чернега звернув на питання легалізації праці, виведення заробітної плати в прозоре русло та погашення заборгованості із зарплати на підприємствах області.

«Для такої невеликої області, як Волинська, заборгованість із заробітної плати у розмірі більше 10 млн. грн.. неприпустимо велика. Ця проблема потребує негайного вирішення, адже це не тільки наповнення бюджету держави, а й визначені законом гарантії для працюючого населення» — підкреслив Роман Тарасович.

Голова Служби також відвідав Спільне українсько-польське підприємство «Модерн-Експо».

Група компаній «Модерн-Експо» — міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник торгового обладнання в Центральній і Східній Європі. Основними продуктами є торгові та складські стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, холодильне і POS-обладнання.

Голова Держпраці відзначив високий рівень підприємства у формуванні культури охорони праці. Система охорони праці на підприємстві функціонує на належному рівні.