ДЕРЖПРАЦІ АКТИВНО ПРАЦЮЄ НАД ПРИВЕДЕННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ВИМОГ ЄС

baza3 вересня відбулося чергове засідання робочої групи Держпраці з перегляду та вдосконалення нормативної бази з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці.

Участь у засіданні також взяв представник Урядового офісу КМУ з питань євроінтеграції, з яким обговорили питання вдосконалення інституціонального механізму у сфері імплементації профільних директив ЄС у національне законодавство. Як відзначили в Урядовому офісі, Державна служба України з питань праці – один із перших центральних органів виконавчої влади, що інтенсивно працює над приведенням законодавства у відповідній сфері до вимог ЄС.

Під час засідання керівники робочих підгруп відзвітували про роботу над нормативно-правовими актами, які підлягають скасуванню та адаптації до сучасних умов.

У ході засідання представником від Міністерства енергетики і вугільної промисловості запропоновано запровадити державну цільову програму з перегляду нормативно-правових актів з охорони праці, яка дозволить фінансувати з державного бюджету діяльність відповідних наукових інститутів по проведенню такої роботи.

Довідка

Робоча група сформована на доручення Прем’єр-міністра України з фахівців, працівників Держпраці, громадськості, бізнесменів, науковців, які поділяються на підгрупи за професійними напрямками.