Держпраці спільно із органами державної влади, суб’єктами господарювання та представниками Держмитслужби обговорили важливість взаємодії у сфері ринкового нагляду для забезпечення безпечності нехарчової продукції

Сьогодні, за ініціативи посадових осіб Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та представників Волинської торгово-промисловою палати відбувся круглий стіл на тему «Консолідація зусиль органів державної влади, громадських організацій та суб’єктів господарювання у протидії поширенню небезпечної нехарчової продукції під час дії воєнного стану. Обговорення проблемних питань державного ринкового нагляду».
Захід відбувся з метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання щодо основних вимог надання нехарчової продукції на ринку.
В ході зустрічі учасники обговорили основні аспекти реалізації інформаційної кампанії з державного ринкового нагляду щодо продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском, а також питання можливості взаємодії митниці та інших державних контролюючих органів в напрямку контролю нехарчової продукції під час дії воєнного стану.
Перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Карпюк підсумував, що спільними зусиллями можна відновити та покращити контрольно-наглядову діяльність у сфері ринкового нагляду задля забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам.