Для роботодавців проведено семінар-навчання на тему: «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-навчання для роботодавців Старовижівського району. Тематика заходу: «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників».

Семінар-навчання відбулося на базі Старовижівської районної філії обласного центру зайнятості.

Людмила Шкуро, головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці, детально роз’яснила присутнім роботодавцям мету та основні завдання проведення атестації робочих місць за умовами праці. Було зазначено, що головною метою атестації є регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров’я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах.

Іван Мартинчук , лікар з гігієни праці, акцентував увагу присутніх на необхідність дотримання вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, своєчасне виявлення ранніх ознак професійних та професійно обумовлених захворювань.

Уляна Коваль,  головний державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зупинилася на дотриманні законодавства про працю та ознайомила присутніх з новим Порядком здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю, про легалізацію використання праці найманих працівників та про розміри штрафів за порушення чинного законодавства.