Для роботодавців Турійського району проведено семінар

У Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено семінар для роботодавців на тему «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників».

Захід проведено посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області.

Під час семінару обговорили питання гігієни праці; порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці; пільг та компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці.

Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Шеремета акцентувала увагу присутніх на необхідності дотримання вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, своєчасне виявлення ранніх ознак професійних та професійно обумовлених захворювань.

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Валентина Воробей детально роз’яснила присутнім роботодавцям мету та основні завдання проведення атестації робочих місць за умовами праці. Було зазначено, що головною метою атестації є регулювання відносин між роботодавцем та працівниками щодо реалізації їхніх прав на охорону здоров’я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах.