Дотримання вимог безпечності нехарчової продукції = захищений споживач

З метою попередження порушень у сфері державного ринкового нагляду нехарчової продукції посадовими особами сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області здійснюється консультативна підтримка суб’єктів господарювання, які проваджують свою діяльність в умовах воєнного стану.

       

Завідувач сектору ринкового нагляду проконсультувала представників однієї з найбільших мереж магазинів електроніки та побутової техніки, яка є розповсюджувачем нехарчової продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском. Під час превентивного заходу  роз’яснено вимоги законодавчих та нормативно-правових актів, здійснено огляд продукції представленої в торговому залі та надано рекомендації для недопущення порушень в частині державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.