До початку навчального року під керівництвом начальника інспектори Управління Держпраці перевірили функціонування теплового обладнання та надали технічні консультації навчальним закладам області

Колектив Управління Держпраці у Волинській області вітає освітян з початком нового навчального року.

 

З нагоди Дня знань інспекторами Управління закінчено  перевірку безпеки теплового обладнання навчальних закладів області.

 

В рамках підготовчих заходів та з  метою організації безпечних, здорових умов праці в опалювальний період інспектори Управління провели огляд теплового обладнання та роз’яснили  вимоги чинного законодавства з питань охорони праці щодо експлуатації об’єктів котельного господарства у закладах освіти.

Станом на 1 вересня фахівці  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відповідальними працівниками за справний стан і безпечну експлуатацію котелень для понад 50 закладів освіти Волинської області. Зокрема, такі заходи вже проведені в навчальних закладах Луцького, Володимир-Волинського, Ковельського районів.

Головні державні інспектори Управління детально зупинилися на вимогах щодо безпечної експлуатації газового обладнання, твердопаливних котлів, димових і вентиляційних каналів приміщень котелень, та акцентували увагу на заходах щодо запобігання настання виробничого травматизму у навчальних закладах.

Наприкінці превентивних заходів  фахівці Управління Держпраці у Волинській області побажали  працівникам закладів освіти успішного, безпечного та мирного навчального року.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua//.