Урядова «гаряча лінія»

До уваги жителів Волинської області!

На території України працює урядова «гаряча лінія» (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – центр спілкування Уряду з громадянами за допомогою засобів телефонного зв’язку та через веб-сайт Урядового контактного центру, що дозволяє оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядового контактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

Номер телефону урядової «гарячої лінії»:

0-800-507-309

Для громадян України, які перебувають за кордоном,

номер телефону урядової «гарячої лінії»:   +38 044 284 19 15

Урядова «гаряча лінія» працює цілодобово.

Надіслати звернення до органів виконавчої влади можна через

веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

Звертаємо увагу, що на базі Урядового контактного центру цілодобово працює спеціалізована «гаряча лінія» для інформування громадян України, які ереселяються із тимчасово окупованої території АР Крим і міста Севастополя та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України.

Цілодобово також працюють такі спеціалізовані «гарячі лінії»:

 

— спеціалізована «гаряча лінія» для звернень громадян з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах;

— спеціалізована «гаряча лінія» – «Діалог з малим бізнесом» з метою оперативного розгляду скарг на протиправні дії посадових осіб органів виконавчої влади.

 

 
Громадяни України можуть звертатися до Управління Держпраці у Волинській області із усними зверненнями, які будуть записані (зареєстровані) посадовими особами сектору по роботі зі зверненнями громадян за телефоном (0332) 78-23-03 або (0332) 23-90-95,  23-93-17  протягом робочого часу (понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00, п’ятниця: з 8.00 до 15.45, перерва з 13.00 до 14.00).

Під час запису (реєстрації) звернення заявник відповідно до статті 5 Закону “Про звернення громадян” має зазначити свої прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звернення, оформлене без дотримання вимог, зазначених у статті 5 Закону “Про звернення громадян” повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

Розгляд звернень, записаних (зареєстрованих) за допомогою засобів телефонного зв’язку, відбувається у порядку та у строки, визначені розділом ІІ Закону України “Про звернення громадян”.

Адреса : 43026, м.Луцьк, вул.Кравчука,22-В