Завершено перевірку ДП «Любомльське лісове господарство»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки ДП «Любомльське лісове господарство», під час якої перевірили дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Виявлено 21 порушення вимог законодавчих актів з охорони праці. Зокрема, роботодавець не одержав дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Працівники, які допущені до виконання робіт у виробничих процесах деревообробної промисловості, не мають відповідної професійної підготовки. Не проведено частковий технічний огляд козлового крана. До звалювання дерев бензиномоторними пилками допускаються працівники, які не пройшли необхідну професійну підготовку.

За виявлені порушення з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто начальника нижнього складу та директора підприємства.

Ряд порушень, виявлених під час перевірки, було усунуто у ході її проведення.

За результатами перевірки посадові особи Управління Держпраці видали керівництву ДП «Любомльське лісове господарство» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.