Завершено проведення планової перевірки КП «Енергія»

Посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проведено планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці у КП «Енергія», яке займається постачанням пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

Під час перевірки звернуто особливу увагу керівництва підприємства на необхідність дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 7 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, на заточному верстаті відсутній захисний екран, чим порушено «Правила охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями». Відсутні написи із зазначенням номінальної напруги та з умовним позначенням виду напруги на штепсельних розетках. Не проведено періодичну перевірку кабелю подовжувача. Не розроблено комплексні заходи з охорони праці на 2016 рік.

За виявлені порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто директора підприємства.

Державні інспектори Управління Держпраці видали керівництву КП «Енергія» обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язали усунути виявлені порушення у строки, визначені законодавством України.