Завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався внаслідок падіння потерпілого в траншею

Комісією зі спеціального розслідування нещасного випадку з’ясовано обставини та причини смерті директора ТзОВ «Локачинська СПМК-7». Нещасний випадок стався 12 вересня 2016 року у Луцьку по вул. Стрілецькій.

Наказом Управління Держпраці у Волинській області було створено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку. Під час розслідування та після огляду місця події встановлено, що потерпілий, впав у траншею через особисту необережність, оскільки на місці падіння не виявлено ознак обвалення ґрунту.

Технічні та організаційні причини настання нещасного випадку відсутні. Психофізіологічною причиною є особиста необережність потерпілого.

Розглянувши обставини та причини смерті директора ТзОВ «Локачинська СПМК-7», комісія зі спеціального розслідування визнала даний нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом. Оскільки смерть потерпілого настала без впливу виробничих факторів, посадових осіб ТзОВ «Локачинська СПМК-7», дії чи бездіяльність яких призвела до настання нещасного випадку, комісією не встановлено.