За минулий тиждень інспектори Управління Держпраці провели ряд інформаційних заходів щодо організації трудових відносин у період воєнного стану по спортивних закладах області

Понад два місяці в області тривають інформаційні рейди серед роботодавців та працівників в межах Всеукраїнської кампанії «Виходь на світло». За цей час інспектори Управління Держпраці у Волинській області, для роз’яснення важливості легальних трудових відносин, відвідали понад 4 тис. суб’єктів господарювання.

Так, на минулому тижні, фахівці Держпраці провели превентивні заходи в понад 50 закладах фізичної культури та спорту, серед них фітнес центри, спортзали, басейни та інше.

Під час інформаційних відвідувань посадові особи Управління Держпраці наголосили – офіційне працевлаштування гарантує найманому працівнику гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій передбачених чинним законодавством. У ході відвідувань інспектори надали роботодавцям роз’яснення щодо основних змін трудового законодавства.

Інспектори повідомили роботодавців та працівників про можливість отримати консультації з питань трудового законодавства на інформаційному порталі Держпраці — https://pratsia.in.ua/ . Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT.