З метою недопущення вчинення корупційних правопорушень в Управлінні Держпраці відбувся превентивний захід профілактичного характеру з керівниками структурних підрозділів

На виконання окремого доручення голови Державної служби України з питань праці та з метою упередження та недопущення вчинення працівниками Управління Держпраці корупційних правопорушень, адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, забезпечення належної роботи із запобігання та виявлення корупції відбувся превентивний захід профілактичного характеру з керівниками структурних підрозділів.

Під час заходу перший заступник начальника Управління Держпраці Оксана Рубльова попередила присутніх про дисциплінарну, адміністративну і кримінальну відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Також, завідувач сектору юридичного забезпечення надала присутнім роз’яснення про обмеження передбачені Законом України «Про запобігання корупції» щодо використання службових повноважень.

Нагадуємо, отримати консультацію і знайти відповіді на актуальні запитання можна на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/ .