З метою реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці та виробничого травматизму посадовці Держпраці проводять інформування суб’єктів господарювання сільського господарства

Так, у Дубівській сільській об’єднаній територіальній громаді посадовцями Держпраці проведено два інформаційно-роз’яснювальні семінари у СВК «Ім. Шевченка» та ФГ » Олко».

Під час яких інспектори поінформували керівників підприємств та інженерів з охорони праці як потрібно організувати роботу працівників згідно з вимогами Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві, особливо під час весняно-польових робіт.

Також посадовці наголосили на важливості дотримання прав працівників з інвалідністю на підприємстві, запобігання дискримінації та мобінгу, забезпечення рівності прав і можливостей жінок та чоловіків у трудових відносинах та впровадження психосоціальної підтримки на робочих місцях.

Нагадуємо про можливість дізнатися більше інформації та відповідей на найактуальніші питання з безпеки праці, оформлення трудових відносин, переваг офіційного працевлаштування на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/ .