З працівниками ДП «ВІТАУТ» говорили про вимоги безпеки та організації праці під час виконання робіт на деревообробній дільниці

На цьому тижні інспектор Держпраці провів семінар та технічні консультації з працівниками підприємства деревообробної промисловості. Особливу увагу посадовець приділив безпечній організації технологічних процесів. Фахівець Держпраці зазначив, що всі види робіт мають здійснюватися на відповідному технологічному обладнанні та відповідно до його паспортних даних, згідно із затвердженими регламентами (інструкціями, технологічними картами тощо), в яких передбачені заходи, що запобігають дії на працівників шкідливих і небезпечних чинників.

Також, інспектор наголосив на важливості використання працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці, які повинні відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.