З працівниками Управлінні Держпраці у Волинській області проведено нараду

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Майя Михалусь зосередила увагу на питанні щодо завчасної підготовки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та інших суб’єктів декларування до подання електронних документів, зменшення навантаження на програмно-апаратні ресурси Реєстру під час проведення чергового етапу електронного декларування в Україні було проведено семінар-нараду з інформування суб’єктів декларування щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, яке розпочинається 01.01.2019 року.

Повідомлено про набрання чинності Закону України “Про електронні довірчі послуги”, який дає можливість запровадити сучасні електронні методи ідентифікації особи.

  

Будо роз’яснено, що таке електронні довірчі послуги, права, обов’язки та зобов’язання користувачів, ідентифікація особи під час формування та видачі кваліфікованого сертифіката відкритого ключа та інше.

Ознайомлено з доступним і сучасним засобом ідентифікації особи – MobileID, видами електронних послуг, он-лайн будинком юстиції, рекомендаціями, які надає Національне агентство з питань запобігання корупції щодо адрес електронної пошти, яка вказана у персональному кабінеті Реєстру, перевірки терміну дії та працездатності ЕЦП для роботи з Реєстром.

Надано контактні дані служби технічної підтримки та електронної пошти НАЗК.

Звернено увагу на поширених запитаннях про роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Наголошено на додаткових заходах здійснення фінансового контролю, адміністративній відповідальності за несвоєчасне подання декларації, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані та кримінальній відповідальності за подання недостовірних відомостей або умисне неподання.