З учнями ЗОШ №11 м. Луцька обговорено найбільш травмонебезпечні професії

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели захід у загальноосвітній школі №11 – колегіумі міста Луцька для учнів 7-11 класів. Захід відбувся 25 квітня в рамках проведення Всеукраїнського Дня охорони праці.

Заступник начальника Управління Ігор Кузьмінський запропонував школярам відійти від звичного лекційного формату і провести урок у формі діалогу, з чим учні радо погодилися і активно долучилися до обговорення питань охорони праці, небезпеки на будівельному майданчику, понять гігієни праці та безпечного використання газу у побуті.

Ігор Кузьмінський зосередив увагу дітей на можливих ризиках, які виникають у процесі трудової діяльності, зупинився на найбільш травмонебезпечних професіях та охарактеризував найпоширеніші причини виникнення нещасних випадків на виробництві.

Світлана Шеремета, начальник відділу з питань гігієни праці, детально зупинилась на проблематиці гігієни праці та цікавилась у дітей, як вони розуміють це поняття. Обговорила з учнями шкідливі фактори, які зустрічають у роботі швеї, вчителя та шахтаря.

Головний державний інспектор Анатолій Кушпель роз’яснив учням вимоги законодавства щодо безпечного користування газом у побуті, наголосив на причинах отруєння чадним газом та застеріг від можливих ризиків.

Педагогічний колектив школи подякував посадовим особам Управління Держпраці за змістовний урок та висловив сподівання на подальшу співпрацю в напрямку надання роз’яснень з питань охорони праці учням та педагогам школи.