Керівник Управління Держпраці з робочим візитом відвідав КП «Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької МТГ»

Посадовці Управління на чолі з начальником Управління Держпраці у Волинській області Олександром Козлюком відвідали КП «Медичний центр реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади» з метою надання комплексної допомоги щодо безпеки праці на підприємстві.

У ході візиту посадовці спільно з керівником центру Ігорем Гнетньовим здійснили огляд корпусів та інженерних мереж центру. Фахівці Управління поспілкувались з відповідальними особами та надали рекомендації щодо організації проведення оглядів теплових мереж.

Посадовці попередили, що експлуатація теплових установок і мереж не допускається без відповідного, спеціально підготовленого персоналу, тому має бути організована систематична підготовка та підвищення кваліфікації персоналу, який експлуатує і ремонтує теплові установки та мережі. Олександр Козлюк наголосив, на профілактичних заходах необхідних медичним працівникам, щоб захистити себе і запобігти інфікуванню і передачі збудника в закладах охорони здоров’я. До таких заходів, в першу чергу, відноситься використання засобів індивідуального захисту та навчання щодо їх використання.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.