Керівництву та працівникам підприємства хлібопекарської промисловості надали рекомендації щодо належного застосування змін трудового законодавства у період воєнного стану

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло» інспектор праці провела превентивний захід із керівництвом та працівниками підприємства хлібопекарської промисловості. Під час відвідування посадовець надала роз’яснення щодо змін трудового законодавства у період воєнного стану та звернула увагу на необхідність дотримання вимог законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин, оплати праці найманих працівників, забезпечення їх прав на здорові та безпечні умови праці. Фахівець Держпраці наголосила, що тільки офіційне працевлаштування гарантує працівнику гідні умови праці, захист трудових прав та соціальні гарантії, передбачені законодавством.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua//.