«Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків» —

на таку тему у Луцьку відбувся семінар, в якому взяв участь начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько.

Семінар організовано Секретаріатом Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу та Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців. Участь у заході взяли представники Секретаріату UNIC, компанії Modern-Expo,  Ради бізнес-омбудсмена, ПрАТ «СКФ Україна», Волинської обласної державної адміністрації, Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, Луцької міської ради та представники громадськості.

Юлія Врублевська, проєктний координатор Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу UNIC, зазначила, що такі заходи покликані об’єднати бізнес та розповісти представникам підприємств про комплаєнс.

Начальник управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько детально зупинився на новому Порядоку проведення перевірок та наголосив на основних моментах, які варто пам’ятати роботодавцям.

Про важливість проведення такого заходу розповів голова Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців і заступник голови Федерації роботодавців України Володимир Цибульський, зауваживши, що   запровадження системи і правил комплаєнсу сьогодні в світі є затребуваними.

Секретаріат Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Компаєнсу спільно з ПРООН в Україні за підтримки Ради Бізнесу Омбудсмена та НАЗК проводять серію регіональних семінарів, метою яких є об’єднання зусиль бізнес спільноти, державних органів, представників громадськості, неурядових організацій, господарських об’єднань та ЗМІ заради популяризації ділової доброчесності в Україні.

Мета заходу – сприяти комплаєнсу та діловій доброчесності шляхом обміну передовими практиками та ознайомлення з практичними кейсами, запровадження діалогу між бізнесом та державою з метою покращення управління та інвестиційного клімату в Україні, забезпечення підтримки та співпраці між бізнес спільнотою та представниками громадськості з метою розбудови культури доброчесності в Україні.