Народився 20 жовтня 1977 року в м. Хмельницький. Громадянин України. Від народження проживає на території держави, в тому числі протягом 25 років з дня проголошення незалежності України.

У 1995 році закінчив загальноосвітню школу №5 м. Луцька.

У 2000 році закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки, отримав кваліфікацію соціального педагога, викладача соціальних дисциплін. З 2005 по 2007 роки навчався у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка, отримав кваліфікацію інженер-механік. У 2015 році вступив у Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки на спеціальність правознавство.

2000-2004 рр. – працював директором МП «Центр благодійного сприяння» Волинської обласної організації інвалідів м. Луцька.

З липня 2004 р. – працював радником начальника управління у нафтовидобувному управлінні «Чернігівнафтогаз» у м. Прилуки, НГВУ «Охтирканафтогаз» м. Охтирка.

2005 р – працював у ВАТ «Укрнафта» у м. Київ на посаді радника комерційного директора комітету контролю.

2006 р. – працював у нафтогазовидобувному управлінні «Охтирканафтогаз» м. Охтирка на посаді радника комерційного директора.

2008-2009 рр. – працював на посаді комерційного директора у ТзОВ «Луцьк-Еко-Сервіс».

З 2009 року працював у ТзОВ «Торговий дім «Континіум-Галичина» на посадах — аудитор відділу внутрішнього аудиту, інспектор-ревізор управління внутрішнього аудиту, в.о. начальника ревізійного управління.

2012 р. – головний державний інспектор з охорони праці державної інспекції нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки територіального управління Держгірпромнагляду у Волинській області.

У 2015 році переведений на посаду головного державного інспектора відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Волинській області.

У липні 2016 р. – заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, призначений за результатами конкурсу відповідно до Закону України «Про державну службу».