«Легальна зайнятість, як гарантія соціальної захищеності» — тема бліц-навчання, яке відбулося у Ковелі

Захід відбувся для юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, які використовують працю найманих працівників.

Бліц-навчання проведено у Центрі розвитку підприємництва, що діє при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості за участі представників Управління Держпраці у Волинській області, Ковельського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, Управління Пенсійного фонду України.

Передумовою заходу стало розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р. №649-р “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”.
Олена Сорокіна, головний державний інспектор Управління розповіла присутнім про основні аспекти, що стосуються трудового законодавства. Детально поінформувала роботодавців про порядок здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, легальне оформлення працівників на роботу, наголосила на своєчасній виплаті заробітної плати, тощо. Фахівцем також були надані детальні роз’яснення і зауважено, що у разі нехтування правами своїх працівників роботодавцям доведеться сплатити значно більші кошти.