Між Волинським Управлінням Держпраці та обласним центром зайнятості визначено шляхи взаємодії

Сьогодні, 27 січня, Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, зустрівся з Романом Романюком, директором Волинського обласного центру зайнятості, для обговорення шляхів співпраці в напрямку проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації зайнятості.

Зустріч відбулася у Волинському ОЦЗ за участі начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Станіслава Мельника, заступник директора Волинського ОЦЗ Тараса Семенюка та начальниці відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського ОЦЗ Оксани Меріди.

У ході розмови було домовлено провести спільні інформаційно-консультаційні заходи за участі фахівців Управління та спеціалістів центру зайнятості.

У кожному районі області відбуватимуться круглі столи та семінари для працедавців задля інформування щодо необхідності легалізації трудових відносин. Основний акцент заплановано зробити на суб’єкти малого підприємництва, організації харчування, торгівлі та сфери послуг.

Роботодавців вкотре проінформують про важливість додержання вимог законодавства про працю та наголосять на санкціях, які накладатимуть на підприємців у випадку виявлення неофіційно працевлаштованих осіб.

Нагадаємо, інформаційна кампанія щодо детінізації зайнятості проводиться на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Управління Держпраці у Волинській області звертає увагу роботодавців: проведення інформаційної кампанії, до якої залучені усі спеціалісти Управління, є виключно превентивним заходом, а не перевіркою, що дає унікальну можливість кожному роботодавцю скористатися консультаціями фахівців, тому закликаємо суб’єктів господарювання віднестися з розумінням.