Напередодні Дня охорони праці посадовими особами Управління інспекційної діяльності у Волинській області був проведений семінар з охорони праці у ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика — Україна»

Захід був проведений з метою підвищення рівня свідомості працівників щодо питань безпеки праці на робочих місцях. В ході семінару, були розглянуті питання, належного користування засобами індивідуального захисту, безпечної експлуатації обладнання, устаткування підвищеної небезпеки, безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві.

Окрім того, посадовці наголосили на важливості психосоціальної підтримки на робочих місцях. Досвід показує, що задоволені та здорові працівники працюють більш ефективно, а також менше схильні до травм та професійних захворювань. Для досягнення цієї мети, на підприємстві можуть бути використані різні методи, такі як психологічні консультації, тренінги з розвитку соціальних навичок та інші форми підтримки.

З метою підвищення ефективності забезпечення безпеки праці на підприємстві, наприкінці заходу інспектори запропонували ряд практичних порад для керівників та працівників. Передусім, це необхідність дотримання правил охорони праці, щоденна перевірка робочих місць та забезпечення виконання необхідних профілактичних заходів.