Нарада у Горохівській РДА: обговорено питання безпечної експлуатації котелень у навчальних і дошкільних закладах

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду у відділі освіти Горохівської райдержадміністрації.

Тема семінару: «Безпечна експлуатація котелень у навчальних і дошкільних закладах та встановлення контролю з боку посадових осіб навчального закладу в частині дотримання працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці».

Захід проведено з метою попередження виробничого травматизму, дотримання вимог безпеки та запобігання настання нещасних випадків під час експлуатації котелень у навчальних та дошкільних закладах в осінньо-зимовий період.

Під час семінар-наради головні державні інспектори  зробили аналіз загального виробничого травматизму в начальних та дошкільних закладах Волинської області.  Особлива увага приділялась питанням виведення котелень з підвальних приміщень, професійного добору та кваліфікації операторів котелень, проведення технічних оглядів та експертних обстежень котлів, належного рівня електробезпеки, наявності експлуатаційної документації, організації технічного обслуговування обладнання, наявності документів дозвільного характеру, тощо.