Національний тур-марафон «Безпека праці – 2016»

Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» та журнал «Охорона праці і пожежна безпека» ініціюють проведення загальнодержавного заходу – Національного тур-марафону «Безпека праці – 2016».

Мета цього заходу – привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань підвищення рівня безпеки праці та запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, а також ушанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві. Тур-марафон, який відбудеться з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, що відзначатиметься 28 квітня, проходить в кількох регіональних містах України в період з 21 березня по 22 квітня 2016 року.

З метою створення умов для обміну досвідом у галузі охорони праці між фахівцями та пропаганди важливості питань щодо підвищення освітнього рівня як фахівців з охорони праці, так і звичайних працівників, у рамках запланованого туру-марафону передбачається проведення на загальнодержавному рівні комплексу заходів, зокрема регіональних семінарів-практикумів з охорони праці, тематичних тренінгів та практичних занять з охорони праці, конференцій та дискусій.