Начальник Управління Держпраці обговорив шляхи взаємодії із директором Департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами

Відбулась робоча зустріч начальника Управління Держпраці у Волинській області Олександра Козлюка та директора Департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніаміна Туза. Участь у заході також взяла заступник директора Департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Софія Гула.

Під час зустрічі присутні обговорили реалізацію державної політики з питань, що належать до компетенції відомств та узгодили план дій щодо консолідації зусиль з метою посилення співпраці, обміні інформацією та її оперативному поширенні.

Олександр Козлюк наголосив на важливості взаємодії між відомствами з питань державного ринкового нагляду та детінізації зайнятості населення та повідомив, що посадові особи Держпраці готові цьому сприяти.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.