Начальник Управління Держпраці у Волинській області прийняв участь у зустрічі з підприємцями, які стали грантоотримувачами за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу»

У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл за участі представників Управління Держпраці у Волинській області,  Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості та підприємців, які отримають гроші за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу».

 

Нагадаємо, що  1 липня 2022 року стартувала програма «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу». Реалізація даної програми продовжується. Перші 17 волинян отримали позитивне рішення на отримання грантів від Державної служби зайнятості. Нині всі бізнесмени на етапі відкриття рахунків у банку та в очікувані грошей. Перелік напрямів їх роботи досить різноманітний: роздрібна торгівля, кав’ярні, виробництво металевих конструкцій, виготовлення меблів, б’юті та розважальна сфери тощо.

 

Під час круглого столу представники Управління Держпраці у Волинській області, Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості обговорили з переможцями грантів напрями й нюанси відкриття власної справи.

 

Начальник Управління Держпраці у Волинській області, Олександр Козлюк наголосив присутнім, що Управління Держпраці готове до консультаційної підтримки підприємців у межах своєї компетенції.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/LZYgbeT та наінформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .