На Волині відпрацювали порядок виконання аварійно-відновлювальних робіт під час тренінгу з імітацією реальних подій

У Луцьку, за сприяння АТ «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз», посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області взяли участь у проведенні тренінгу з імітацією реальних подій під час ліквідацій можливих аварій на об‘єктах.

Тренінг відбувся на базі Освітнього простору підприємства та складався з двох частин, теоретичної та практичної.

Під час першої частини присутні прослухали лекцію від начальника аварійно-диспетчерської служби Волиньгазу Валентина Киричука та головного державного інспектора Віталія Масловського, що стосувалась вимог Правил безпеки систем газопостачання.

У форматі активного спілкування газовики обмінялися професійним досвідом, проаналізували робочі екстрені ситуації, що виникають щодня під час викликів, вдосконалили свої вміння та навички.

 

У ході практичної частини, працівники підприємства під наглядом спеціалістів Держпраці відпрацювали послідовність проведення робіт по ліквідації та локалізації можливої аварії у навчальній аудиторії.

 

На тренувальному майданчику за допомогою відповідного обладнання було відтворену аварійну ситуацію. Присутні відпрацювали дії по її ліквідації, розглянувши дії диспетчера, майстра, слюсаря та водія.

В результаті заходу спеціалісти, які проходили тренінг, підтвердили якість знань і продемонстровули навченість з питань охорони праці.