На Волині з працівниками підприємства целюлозно-паперової промисловості відпрацьовано виконання складальних робіт на пресі ролевого типу

Посадовцями Управління інспекційної діяльності у Волинській області проведено превентивний захід з моделюванням події на робочому місці одного з підприємств целюлозно-паперової промисловості, де стався нещасний випадок під час виготовлення пакувальної тари на висічному пресі ролевого типу.

З метою попередження настання подібних нещасних випадків та профілактики травматизму, інспектори спільно із відповідальними працівниками умовно відтворили ситуацію під час якої стався нещасний випадок та обговорили порушення, що призвели до травмування працівників. Виходячи з аналізу причин і обставин через, які відбулося травмування працівника посадовці Держпраці надали рекомендації щодо організації ефективних заходів профілактики подібних нещасних випадків.

Більше інформації та рекомендацій щодо організації трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.