На Волині обговорено актуальні напрями співпраці між Управлінням Держпраці та Луцькою районною радою щодо консультаційної підтримки релокованих підприємств

 

Бізнес, який перемістився на Волинь, отримає максимальне сприяння та консультативну допомогу. Про це йшлося на робочій зустрічі голови Луцької районної ради Олександра Омельчука та першої заступниці начальника управління Держпраці у Волинській області Оксани Рубльової.

Оксана Рубльова зауважила, що співпраця та максимальне сприяння бізнесу державних органів та органів місцевого самоврядування – найкраща підтримка в умовах воєнного стану.

Посадові особи Управління Держпраці, у межах своєї компетенції, надають релокованим підприємствам необхідну інформаційну підтримку, зокрема щодо забезпечення питань з трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці, надання адміністративних послуг.

У свою чергу, Олександр Омельчук висловив готовність, у разі звернення суб’єктів господарювання щодо релокації підприємств, оперативно долучати до перемовин фахівців Управління Держпраці, які здійснюватимуть консультаційний супровід роботодавців.

Станом на сьогодні 8 суб’єктів господарювання виявили бажання перемістити свій бізнес на територію Волинської області, 2 з них вже перебувають в процесі переміщення виробничих потужностей.