На Волині інспекторами Управління інспекційної діяльності у Волинській області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо погашення заборгованості із заробітної плати

Питання виплати заборгованості по заробітній платі працівникам підприємств області знаходиться на контролі в посадовців Держпраці.
За минулий тиждень у результаті посиленої інформаційної роботи інспекторів Держпраці було проведено більше 10 профілактичних відвідувань серед суб’єктів господарювання, які мають заборгованість із виплати заробітної плати.
Посадовці провели відповідну роз’яснювальну роботу із керівниками підприємств щодо забезпечення нарахування та виплати компенсацій працівникам, у зв’язку з порушенням термінів виплати заробітньої плати та надали рекомендації щодо особливостей організації трудових відносин на підприємстві в умовах воєнного стану.
Дізнайся більше інформації та відповідей на найактуальніші питання з оформлення трудових відносин, переваг офіційного працевлаштування та інших актуальних питань з трудового законодавства на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/ .